درباره ما
درباره آژانس دیجیتال مارکتینگ سیوا

سیوا با بیش از پنج سال تجربه در زمینه دیجیتال مارکتینگ ، طراحی سایت، سئو، تبلیغات آنلاین و … در کنار شماست. ما در این سال‌ها توانستیم به کسب‌وکارهای مختلف در حوزه‌های متفاوت کمک کنیم تا فروش بیشتر و مطلوب‌تری را کسب کنند.

از خدمات سیوا می‌توان به طراحی اختصاصی سایت، طراحی اپلیکیشن موبایل، بهینه سازی سرعت سایت، سئو و بهینه سازی سایت، تبلیغات آنلاین، بازاریابی محتوا اشاره کرد.

مهمترین مشتریان ما کسب‌وکارهای فروشگاهی و خدماتی بوده‌اند ولی حتی با کسب‌وکارهای نوپا و افرادی که خرده فروشی هم دارند کار میکنیم.

مهمترین ویژگی دیجی‌مارکت تعهد به خدمت، به روزبودن و پاسخگویی است.

داشتن بیش از 100 مشتری طی این سال‌ها نشان می‌دهد ما همیشه به تعهداتمان پایبند هستیم.

مشاهده ویدئو
دلایل برتری آژانس ما

ما میتوانیم با نمونه کار ها و موفقیت هایی که داشته ایم تمایز خود از دیگر رقبا را به شما ثابت کنیم. بزرگ ترین وجه تمایز ما با دیگران 

نیروی خلاق و با استعداد

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ

قیمت مناسب خدمات

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ

جوایز کسب شده ما

در طی سال هایی که به شما عزیزان خدمت نمودیم توانستیم جوایز و افتخارات بسیاری را کسب نماییم که در زیر میتوانید مشاهده نمایید.

5 سال پیاپی بهترین شرکت
3 سال کارآفرین برتر
4 بار برنده لوح مشتری مداری
اهداف و آرمان های مجموعه ما

هدف ما همیشه افزایش درامد شما عزیزان از دنیای آنلاین و غیر آنلاین بوده و هست. ما همیشه میکوشیم تا هزینه های شما را تاحد ممکن پایین بیاوریم تا حاشیه سود بالا تری را تجربه نمایید.

رضایت کارفرمایان
94%
تیم مجرب و کارآمد
85%
همراهی با تکنولوژی روز دنیا
90%
کسانی که به ما اعتماد کردند

برخی از شرکت هایی که به ما اعتماد کرده اند را میتوانید اینجا ببینید . با کلیک کردن روی این لوگو ها میتوانید به سایت موردنظر دسترسی داشته باشید